Amerbud Usługi Budowlane

Poznaj AMERBUD

Jesteśmy firmą rodzinną, a nasze doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie od 1986 roku. Od samego początku naszą siedzibą jest Konstantynów Łódzki, ale obszar działalności to całe województwo łódzkie i regiony ościenne.

Na rynku usług budowlanych jesteśmy znanym i szanowanym kontrahentem. Współpracujemy z kadrą doświadczonych architektów, projektantów oraz inżynierów. Każda nowa inwestycja to dla nas wyzwanie i nowe doświadczenie.

Zapraszamy do siedziby AMERBUD w Konstantynowie Łódzkim
Zapraszamy do siedziby AMERBUD w Konstantynowie Łódzkim

Jak pracujemy? Kompleksowo!

W AMERBUD wiemy, że do projektu trzeba indywidualnego podejścia, gdyż każdy remont, każda budowa i każdy klient charakteryzuje się odrębną specyfiką. 

Proces remontu czy budowy składa się z wielu etapów. Kładziemy nacisk na to, aby klient, który zleca nam realizację inwestycji, był usatysfakcjonowany kompleksową usługą. Dla nas to nie tylko wykonania prac budowlanych, ale także bieżąca informacja i pełna wiedza o postępach prac. 

  • Oględziny i pomiary to początkowy proces każdej inwestycji, po którym przygotowujemy pełną ofertę cenową i technologiczną. U nas nie ma warunków pisanych drobnym drukiem – stawiamy na pełną transparentność!
  • W przypadku zaakceptowania warunków kontraktu zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z realizacją inwestycji (tj. uzyskanie pozwoleń prawnych, realizacja bieżącej dokumentacji kosztorysowej i technologicznej, organizacja placu budowy).
  • Następnym etapem jest zajęcie terenu pod inwestycję, budowa (remont) oraz bieżący nadzór nad postępem prac. Nadzór to nie doglądanie pracy zza biurka – my faktycznie sprawdzamy na miejscu, jak posuwają się prace budowlane.
  • Końcowy etap wykonania zlecenia to przede wszystkim odbiór techniczny, a także uprzątnięcie terenu budowy i oddanie zrealizowanej inwestycji w ręce inwestora.

Podoba Ci się taki odpowiedzialny i uporządkowany styl pracy? Zobacz więc, w jaki sposób możemy Ci pomóc!